Autor:

admin

Utworzono:

24.10.2016

Cenne i zasłużone zwycięstwo odniosła nasza drużyna nad Zniczem Biała Piska 1:0. Pierwsze kilkanaście minut meczu to przewaga i ataki na naszą bramkę drużyny gości jednak bez dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Natomiast nasza drużyna przeprowadzała kontrataki które kończyły się strzałami - 10' Mateusz Różowicz obok słupka i 24' strzał Piotra Kosobuckiego. Goście w 40' mogli objąć prowadzenie ale nie potrafili wykorzystać 100-procentowej sytuacji. Wynik meczu na 1:0 został ustalony w tuż po przerwie, Piotr Żórański w 47' podał do Mateusza Różowicza , który wbiegł w pole karne i strzałem w długi róg zdobył bramkę. Znicz dążył do zmiany niekorzystnego wyniku i był częściej w posiadaniu piłki, ale to nasza drużyna stworzyła kilka lepszych sytuacji do strzelenia kolejnych bramek. Rolę trenera w tym meczu pełnił Wojciech Kijanko, gdyż trener Darek Maleszewski z osobistych powodów nie mógł być obecny na tym meczu.