Autor:

admin

Utworzono:

22.08.2016

Już w 1' meczu rzut wolny z lewej strony boiska wykonywał Tomasz Sławecki i piłka znalazła się w bramce Rominty, Niestety sędzia liniowy sygnalizował pozycję spaloną któregoś z naszych zawodników. Nasza drużyna w początkowej fazie meczu grała cofnięta na własną połowę. Drużyna Rominty częściej utrzymywała się przy piłce. Goście grali dokładniej i szybko rozgrywali piłkę, w naszej drużynie było zbyt wiele niedokładnych podań. W 15' po dokładnym rozegraniu piłki przez drużynę gości -Dawid Paszkowski strzela bramkę - 0:1. W 31' w naszej drużynie nastąpiła zmiana Tomasza Sławeckiego zastępuję Sebastian Dzierzkiewicz. Zmienia się też ustawienie drużyny - na lewą pomoc przesunięty został Piotr Żórański Paweł Szczęch do ofensywy.Po przerwie w 48' doprowadzamy do remisu 1:1.Dośrodkowanie z rzutu rożnego Dzierzkiewiczai strzałem głową Grzegorz Kulpaka umieszcza piłkę w siatce.W 55'strzał zawonika gości trafia w poprzeczkę.W 63' strzał Żórańskieg obroni bramkarz Rominty. W 81'Akcja gości daje im prowadzenie 2:1 ponownie po strzale Dawida Paszkowskiego.W 90'kolejna bramka Rominty- strzał (lob) Krystiana Zajączkowskiegoi przegrywamy mecz 1:3.Gra naszej drużyny momentami wyglądała całkiem przyzwoicie. Jednak Rominta pokazała jako zespół lepsze umiejętności i wygrała zasłużenie.